Group: Genel

Zotopilot hesabım suspend oldu, nasıl açabilirim?

Aylık abonelik yenileme işlemleri otomatik olarak olmaktadır. Aboneliğinizin yenileneceği gün kredi kartınızın aktif ve içinde yeterli bakiye olduğundan emin olun. Yıllık abonelik işlemleri ise manuel yapılır. Aboneliğiniz bitmesine yakın yenilemeyi unutmayın. Vadesi gelmiş abonelik ödemesi başarılı şekilde tamamlanmadığında Zotopilot hesabınız otomatik olarak suspend olur. Abonelik ve ödeme işlemlerinin yapıldığı Zotopilot.com/hesabim adresinden hesabınıza girip abonelikler bölümünden…
Devamı

Zotopilot aboneliği satın aldım, hesabıma neden giremiyorum?

Zotopilot aboneliği satın aldığınızda Zotopilot.com adresinde abonelik hesabınız oluşturulur. Ödemenizin tamamlanmasının ardından e-posta kutunuza panel hesabınızın nasıl aktive edileceğini anlatan talimatlar gönderilecektir. Gelen kutunuzda mesajı göremezseniz lütfen önemsiz postalar, junk/spam klasörlerini kontrol ediniz. Gönderdiğimiz e-postada yazan talimatları uygulayarak panel hesabınızı aktive edebilir ve panel giriş şifresi belirleyebilirsiniz. Panel hesabınızı aktive ettikten sonra https://panel.zotopilot.com adresinden panele…
Devamı

Zotopilot’un sağladığı en büyük avantaj nedir?

Zotopilot, kullanıcılara bir çok konuda fayda sağlamakta. İşte birkaçı; Bulut tabanlı arama ile kolaylıkla yeni ürünler bulabilirsiniz. Stok ve fiyat risklerini düşürerek günlük takiplerinizde zaman kazanırsınız. Trademark kontrolleri sayesinde şikayet riskini büyük ölçüde düşürürsünüz. Amazon entegrasyonu sayesinde stok ve fiyat güncellemelerini cep telefonunuzdan yapabilirsiniz.

Hangi pazarlar desteklenmekte?

Zotopilot’ta Amazon Amerika’dan tedarik edilerek aşağıdaki Amazon ülkelerindeki mağazarlar desteklenmektedir: Entegrasyon desteği olan: Kanada  (CA) Meksika (MX) Birleşik Arap Emirlikleri (AE) İngiltere (UK) Almanya (DE) İspanya (ES) Fransa (FR) İtalya (IT) Avustralya (AU) Singapur (SG) Japonya (JP)

Zotopilot Trademark kontrolü yapıyor mu?

Evet, Zotopilot envanterinizdeki ürünlerin markalarının Amerika’daki tescil durumunu USPTO (United States Patent and Trademark Office) veritabanından sorgulamaktadır. Zotopilot’un trademark kontrolünün bir çok ürün tarama yazılımının yakalayamadığı tescilli markaları yakalayabildiğini deneyerek görebilirsiniz. Trademark kayıtlı ve kayıtsız ürünler ve markalar ücretli üyeler tarafından dışa aktarılabilmekte ya da envanterden silmek üzere direkt Amazon’a yüklemeye hazır silme dosyası şeklinde…
Devamı

Mevcut indirimim paketimi yükseltirsem de geçerli olur mu?

Evet. Mevcut olarak faydalandığınız bir yüzde indirim varsa paketinizi yükselttiğinizde de kullanabilirsiniz. Sabit bir ücret indiriminiz varsa gene aynı miktardaki indirimi paketinizi yükselttiğinizde alabilirsiniz. İndirimi koruyabilmek için mevcut aboneliğinizi iptal etmeden paket değişikliği yapmanız gerekmekte. Ayrıca Zotopilot hesabınız suspend durumda olmamalı. Paket yükseltme işleminden önce iletişime geçerek detayları öğreniniz.

Şifrem doğru ama neden giriş yapamıyorum?

Zotopilot’un abonelik ve ödeme işlemlerine zotopilot.com adresinden, yönetim panellerine panel.zotopilot.com adresinden ulaşabilirsiniz. İki sitenin kullanıcı şifreleri ayrı ayrı yönetilir. Doğru siteden giriş yaptığınıza emin olun. Şifrenizden eminseniz ve panele giriş yapamıyorsanız deneme süreniz bitmiş olabilir ya da yapmanız gereken bir ödeme aksamış olabilir.

Zotopilot yeni ürün bulup yüklemeye yarar mı?

Evet, Zotopilot’un ürün tarama modülü ile yeni ürün bulup Amazon’a yüklemeye hazır şekilde dosyada almanız mümkün. Ürün tarama modülü kredi ile çalışmaktadır ve sadece filtrelemeden sonra indirilen ürünler kredinizden düşer. Aylık stok takibi aboneleri hediye kredileri ile her ay ürün tarama yapabilir. Daha fazla ürün bulup indirmek için ek kredi satın alabilirsiniz.

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

Panel şifrenizi, panel.zotopilot.com adresinden Zotopilot kontrol paneline girdiğinizde sağ üstte isminizin bulunduğu linkten hesap bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki Şifremi Değiştir linkini takip ederek yeni şifre belirleyebilirsiniz. Abonelik ve ödeme işlemleri için ise zotopilot.com adresinden Hesabım sayfasından yeni şifre alabilir ya da giriş yapıp şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

Zotopilot aboneliğinizi dilediğiniz an sonlandırabilirsiniz. Aboneliğinizi iptal etmek için Zotopilot.com sitesindeki Hesabım bölümüne girip Siparişler sayfasından abonelik iptal linkini tıklayın. Hesabınızı ödemesini yaptığınız sürenin sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Zotopilot, dijital olarak sunulan bir hizmet olduğundan para iadesi mümkün değildir.


© 2022 Zotopilot - Her hakkı saklıdır.